Кількадесят кілограмів корму — для гуманітарного вантажу, який черкасці зібрали для звільненого Херсону – підготували учні черкаських шкіл №12, 26, 28.

— Нещодавно ми завершили акцію «Поділимося теплом наших сердець» — збір речей  для Збройних Сил України. Нині, у рамках акції «Подаруй мені зиму», наші школярі зібрали корм для вуличних тварин, що залишились без людської турботи у прифронтових зонах, — розповіла заступник директора з виховної роботи  ЗОШ №12 Людмила Ткаченко. — Ми системно проводимо акції, покликані допомогти тим, кому вкрай важлива ця допомога – що дають можливість дітям ще зі шкільної парти долучитися до позитивних перетворень світу, які залежать від зусиль кожної людини.

— Такі акції стимулюють долучатись до вирішення глобальних проблем,  виходити за рамки звичайних шкільних завдань, ставати уже сьогодні частиною активу, що змінює світ на краще, — переконана учениця 11-А класу  ЗОШ №12,  членкиня Учнівської міжпарламентської  асамблеї Дарина Лишко.

— Загалом, у рамках акції  «Подаруй мені зиму», за зовсім невеликий термін, було зібрано до 100 кілограмів корму  для тварин, що допоможе пережити їм зиму, —  розповіла голова Учнівської міжпарламентської асамблеї (що об’єднує усі школи міста) Анна Кравченко. – Загалом, цю акцію ми ініціювали для допомоги черкаським бабусям та дідусям, які опікуються вуличними тваринками, але вирішили розширити її рамки за межі нашого регіону – туди, де це найпотрібніше зараз.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору