Традицію ігор-стратегій, що допоможуть побачити своє фінансове майбутнє,  започатковують у Черкаському державному бізнес-коледжі. Майбутні обліковці та фінансисти та їх викладачі першими гратимуть у ділову гру «Життєвий капітал».

— Це варіант всесвітньо відомої  «CashFlow» — фінансової гри, що навчає правильному поводженню з грошима, яку придумав знаменитий  Роберт Кійосакі, — розповідає завідувач кафедри обліку та фінансів Черкаського державного бізнес-коледжу Віктор Здір. —  Її ще називають  фінансовою «Монополією», що дозволяє спрогнозувати ваш фінансовий стан за кілька років, виходячи з вашої поведінки з грошима. За 1 годину людина проживає 10-20 років свого життя, під час якої кожен учасник починає краще розуміти  свої фінансові звички та помилки у поводженні із грошима, побачити, виходячи з цього, свої можливі фінансові успіхи і поразки у майбутньому.

У коледжі наші студенти завжди посилено вивчали англійську, програмне забезпечення, яке використовується у бухгалтерії, слухали лекції практиків –  черкаських податківців, банкірів, фінансистів. Все це дає широкі практичні знання зі спеціальності. Але ми вирішили піти далі і  доповнити навчання організацією різноманітних квестів,  ігор, що дають студентам у цікавій формі більше знать про їх майбутню спеціальність. Великою популярністю серед студентів користувалися  інтерактивна інтелектуальна гра «Абетка грошей» та інтерактивна фінансово-бухгалтерська гра «Найрозумніший».

А тепер знайшли новий формат – і уже найближчим часом відбудеться запуск пілотної гри «Життєвий капітал», за участю 2 команд – студентів та викладачів нашої кафедри. Плануємо зробити це традицією, проводити такі ігри постійно. І маємо уже цілий список бажаючих дізнатися, варто їм працювати за зарплату, чи спробувати створити власний бізнес, а, може, вкласти кошти у акції і отримати можливість за їх рахунок насолоджуватись життям на Сейшельському пляжі?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору