Як говорити, щоб тебе почули? Учні 10-А класу Слобідського ліцею №2 відвідали Слобідський ЦНСП, де взяли участь в ідеатоні з розвитку конструктивної комунікації.
У форматі інтерактивних вправ, командної роботи та мінісценок вони вчилися слухати, висловлювати думки без конфліктів і знаходити спільну мову.
Захід пройшов у дружній і веселій атмосфері, підсумком якого стали яскраві ідеї, нові навички та гарний настрій. А ще — усвідомлення, що конструктивна комунікація — це ключ не лише до успіху в навчанні, а й до гармонійних стосунків у житті.
Бо вміння говорити — це добре, а вміння домовлятися — ще краще