Знаєте як швидко подолати стрес?
Є така вправа – «5-4-3-2-1». Спершу необхідно назвати 5 предметів на літеру «К» (наприклад). Потім знайти 4 зелені предмети у кімнаті. Далі — З речі, різні на дотик. За ними — 2 запахи, які можна пригадати (якщо поряд немає троянди або апельсина). І, нарешті — спробувати відчути 1 смак (байдуже, кислий чи солодкий).
Цим і ще багатьом практичним вправам навчились учасники тренінгу «Боротьба зі стресом». Як і кожне заняття психологічної групи, організованої для переселенців Логістичним Гуманітарним Центром Екстреного Реагування, це було надзвичайно практичним. Саме тут люди, які потрапили у скрутні обставини, були змушені шукати новий дім і будувати нове життя, здобувають психологічні сили і натхнення це робити.
Психолог центру Олега Куліш допомогла з побудовою ефективних стратегій, які дозволяють позбуватися негативного впливу стресу.
Жінки отримали персоналізовані методики, практичні заняття та вправи, які допоможуть зняти напругу та відновити емоційну гармонію, та практичні поради, як успішно подолати стрес та знайти баланс у своєму житті.
Як можна стати учасником психологічної групи? Зателефонувати за номером 0936176534 (Черкаси) або 0500857879 (Полтава).
***
Діяльність Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування впроваджується завдяки фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги (Будапешт) та міжнародного союзу “ACT- alliance”(Женева).
Проект реалізують ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» та ГО «Академія стратегічних досліджень».
Угорська Екуменічна Служба Допомоги, має великий світовий досвід роботи з постраждалими внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Угорської Служби в 36 країнах світу надавали і надають допомогу потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип дій — ДОПОМОГА ЛЮДЯМ — мирним мешканцям, незалежно від їх національності, політичних переконань та віри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору