Учениця 9-А класу Слобідського ліцею №1 Олександра Брилаха гідно представила заклад освіти взявши участь у Міжнародній олімпіаді з німецької мови IDO (International Deutsch Olympiade).
Олімпіада проходила у два етапи: спочатку учасники виконували письмові завдання, а найкращі продовжили участь в онлайн-турі, де їхні знання оцінювали представники Goethe-Institut.
Олександра продемонструвала високий рівень володіння німецькою мовою на рівні А2 та за результатами змагання була нагороджена почесною грамотою за ІІІ місце.