Учениця 9-А класу Слобідського ліцею №1 Олександра Брилаха  гідно представила заклад освіти взявши участь у Міжнародній олімпіаді з німецької мови IDO (International Deutsch Olympiade).
Олімпіада проходила у два етапи: спочатку учасники виконували письмові завдання, а найкращі продовжили участь в онлайн-турі, де їхні знання оцінювали представники Goethe-Institut.
Олександра продемонструвала високий рівень володіння німецькою мовою на рівні А2 та за результатами змагання була нагороджена почесною грамотою за ІІІ місце.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *