Впровадити систему відеоспостереження та елементів «smart city» на території Червонослобідської громади планують до кінця 2022 року. Система фіксуватиме порушення громадського порядку та визначатиме номери автомобіля. 

— Місця для їх облаштування визначали спільно з поліцейськими офіцерами громади. Встановлення відеокамер – це профілактика крадіжок та ДТП, а також дисциплінуючий стимул для тих, хто звик ігнорувати закон. Ми вже маємо досвід, коли невідомі нівечили споруди, ламали лавки. І громада мусила знову все відновлювати, — зауважує сільський голова Олександр Литвиненко.

Камери цілодобово фіксуватимуть все, що відбуватиметься біля сільських парків, дитячих та спортивних майданчиків, на перехрестях центральних вулиць у Вергунах, Хуторах, Нечаївці та Червоній Слободі.

— Наразі робоча група працює над концепцією «smart city», яка буде впроваджена на території чотирьох громад, що взяли участь в проекті, – Леськівській, Березняківській, Білозірській та Червонослобідській, яка виступила ініціатором проекту, — розповідає Вероніка Рудь, спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестування. – Нині закуплено активне обладнання, працюємо над документами для придбання кабельної продукції та встановлення власне камер відеоспостереження. А загалом на території чотирьох громад буде облаштовано 90 камер відеонагляду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору