Сьогодні у п’яти закладах загальної середньої освіти  Червонослобідської територіальної громади навчаються 1470 школярів, 191 із яких цього року стане випускником 9 та 11 класів. І нині освітня сфера громади зосереджена на забезпеченні участі своїх випускників у ЗНО: організовано спеціальні підвезення всіх учнів із основних предметів до пунктів тестування.

Як повідомила заступник Червонослобідського сільського голови Вікторія Церковна, навчання триватимуть майже до середини червня, відповідно до чинного законодавства. Після чого заклади вирішуватимуть, чи проводитимуть урочистості на вулиці  із дотриманням усіх правил карантину, чи виберуть інший формат вручення документів про освіту.  Але вже сьогодні педагогічним колективам і  батькам наполегливо рекомендовано провести свято Останнього дзвінка в онлайн-режимі та провести онлайн-випускні, привітавши дітей у соцмережах, згадати кращі миті їх шкільного життя, приєднатися до побажань їм світлого майбутнього на онлайн-сторінках громади та освітніх закладів.

Після випускних у кожній школі, а також у всіх дитсадках розпочнеться підготовка до нового 2021-2022 навчального року. Червонослобідська громада подала проєктну заявку  на участь у бюджетній програмі «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів», що передбачає використання субвенції на засадах співфінансування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору