Зокрема, 41 учасник АТО отримав ділянку під забудову площею 0,07 га. Ще чотири ділянки (по 2 га) для ведення особистого селянського господарства виділено учасникам АТО, мешканцям Вергунів. Всі вони отримали дозвіл на розроблення проекту землеустрою. Відповідне рішення було прийнято депутатами на останній сесії Червонослобідської сільської ради.

У рамках програми виділення матеріальної допомоги, 9 мешканців  громади отримали допомогу у зв’язку з тяжким матеріальним становищем, а матері солдат-призовників отримали допомогу в розмірі 10 тисяч гривень. Згідно з Програмою про підтримку жителів Червонослобідської громади, які забезпечують національну безпеку і оборону, 7 учасникам АТО надали матеріальну допомогу в розмірі тисячі гривень.

Депутати затвердили зміни до бюджету Червонослобідської сільської територіальної громади на 2021 рік, що стосувалися співфінансування державної програми «Нова українська школа».

Такі ж умови співфінансування передбачені і для закупівлі 67 ноутбуків для освітніх закладів громади.  Депутати підтримали виділення 134,3 тис. грн. для закупівлі техніки,  1 млн. 221,8 тис. грн. додає держава.

Завдяки змінам у місцевому бюджеті 66 тис. грн. депутати передбачили можливість  технічного переоснащення системи газопостачання (заміни котлів) у Нечаївському ФАПі та Вергунівській амбулаторії.

Також, депутати виділили кошти на закупівлю новеньких меблів для туалетних кімнат дитячого садочка «Ластівка» (21 тисячу гривень), на встановлення системи блискавкозахисту для садочка «Калинка» с. Вергуни (майже 50 тисяч) та   Червонослобідської музичної школи (28,5 тис. грн.).

Іще 170 тисяч гривень сесія виділила на придбання щебеневої суміші для підсипки вулиць у Червоній Слободі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору