Масштабне свято  під лозунгом «За честь! За славу! За народ!» відбулося у Червонослобідській громаді до свята Покрови,  до якого приурочено і День захисників і захисниць України та День Українського козацтва.

«Сьогоднішнє свято — це данина любові та поваги до захисників Батьківщини, до ветеранів Другої світової війни та учасників бойових дій у гарячих точках нашої планети, до учасників АТО на сході України в наш час. Це свято для всіх людей військової справи, доблесті і честі», — такі слова прозвучали лейтмотивом урочистої події.

Гостей свята чекали кращі виступи творчих колективів громади — зокрема,   виступ школи спортивно-бальних танців «Форсаж денс хол»,  почули пісні  народного аматорського хору «ДИВОЦВІТ» села Вергуни, ансамблю «Хуторяночка» села Хутори. Завершилося свято молитвою військового капелана. 100 мешканців громади, учасників АТО, нагороджено медаллю «За оборону рідної держави».

Мешканці громади отримали масу вражень – завдяки показовим виступам майстрів дзюдо та самбо, фуд-корту із національною кухнею, фотозонам. А також — можливість долучитися до волонтерства та стати частиною гуманітарного руху українців для військових у АТО – завдяки куточку волонтера, що діяв під час свята.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору