На честь 60-річчя викладачі Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу створили  оберіг, наділений у народі силою магічного захисту від усіх лих, родинного єднання та мудрості —   ляльку-мотанку, що відтепер прикрашатиме хол закладу.

За словами директора коледжу Людмили Крикуненко, до свого ювілею заклад запланував до 30 заходів, які розкриють студентам історію, традиції та цінності одного із найстарших вишів регіону.

Зокрема, днями у коледжі уже провели благодійний ярмарок, де збирали кошти для ЗСУ, презентували музейну експозицію історичних пам’яток закладу та електронну фотокнигу випускників коледжу. Крім того, тут планується студентський флеш-моб, фотоконкурс та інтелектуальна гра для студентів закладу.

А 5 жовтня Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу збирає  десятки закладів області на науково-практичну конференцію «Інноваційний розвиток фахової передвищої освіти: інтеграція науки і практики». Саме тут провідні виші регіону обміняються досвідом впровадження освітніх технологій та інноваціями у системі освіти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору