У День молоді відзначало своє свято місто, що стало центром Христинівської громади. Місто має давню історію, на цій території виявлено сліди більше 10 поселень культур різних історичних епох. Саме в Христинівці було встановлено один із перших в Україні пам’ятних знаків борцям за незалежність держави. Нині Христинівка очолила громаду, що об’єднала більше 30 сіл – і вперше у такому статусі вона зустрічала день міста.

Вітаючи мешканців Христинівки, міський голова Микола Наконечний відзначив, що саме завдяки своїм людям громада є такою потужною та успішною. Він вручив відзнаки від громади її найбільш відомим і шанованим мешканцям.

Свято почалось із дитячого спортивного турніру пам’яті Миколи Наконечного, що 7 років був міським головою Христинівки і залишився у пам’яті людей як один із кращих очільників міста.  У змаганні взяло участь 10 команд (понад 80 гравців) з різних куточків України, одне з призових місць вибороли дітлахи христинівської  «Фортуни».

Крім творчих виставок, майстер-класів, виступів співаків та танцювальних колективів громади, христинівчан порадував Олег Скрипка, що зі своїм акордеоном виконав свої найвідоміші хіти.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору