З’ясувати це намагалась спеціальна нарада, що відбулась зранку 19 липня у Христинівській міській раді.

Як відомо, на вихідних, колишній учасник АТО виліз на місцеву радіовишку у селі Івангород на Христинівщині. Три години просидів там, з висоти 40 метрів погрожуючи стрибнути униз. Причиною покінчити життя самогубством називав неможливість отримати житло, роботу та інвалідність. Зрештою, представники місцевої влади умовили чоловіка злізти із радіовишки і прийти до міської ради, щоб вирішити усі питання. З цього приводу і зібрали нараду  за участі керівництва міста, профільних установ та самих АТОвців, що й з’ясувала неоднозначність ситуації.

Олександр пояснив, що йому терміново потрібні кошти, аби викупити з ломбарду обручки і телефон, а ще йому ніде жити, бо закінчилися гроші на проживання у місцевому готелі. Пояснив, що йому потрібні 10 тисяч гривень, інакше перекриватиме дорогу.

— Я бачив його документи, направлення на медкомісію для отримання інвалідності.   Але збором необхідних паперів, як я зрозумів, Олександр не займається. Проходити лікарів, комісію, ставати на облік – все це об’єктивно тривалий процес, що займає не один день. Я сам проходив цю процедуру і не можу сказати, що саме Олександру чинять якісь спеціальні перепони, — пояснює заступник голови спілки воїнів АТО Павло Харук. –   Місцева влада, навпаки, завжди йде нам назустріч. Маємо із чим порівняти: наша громада є однією з кращих по області у забезпеченні учасників АТО землею.

— Щодо працевлаштування Олександра, то вже є домовленість із місцевими підприємцями, і  це питання буде вирішено.  Спілка ветеранів АТО допоможе йому із тимчасовим житлом, — констатує заступник Христинівського міського голови Олег Бричук.  – Відзавтра поліклінічне відділення допоможе чоловіку пройти усі медогляди та підготувати необхідні документи для отримання інвалідності, тож це питання ми також допоможемо йому вирішити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору