Перемогу фахівці психологічної служби вибороли  на Всеукраїнському конкурсі «Нові технології у новій школі». Освітяни Хутірського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Червонослобідської сільської ради здобули 1 місце у номінації «Профілактичні програми».

За словами практичного психолога Валентини Кот, спільно із соціальним педагогом Катериною Русин вони відправили на конкурс авторську програму «Твої дії — ключ до безпеки». Вона навчає дітей відстоювати свої права і вирішувати складні життєві ситуації: протидіяти  булінгу, кібербулінгу, насильству удома,  торгівлі людьми, трудовій експлуатації. Діти дізнаються, як безпечно спілкуватись із незнайомими людьми у житті та в інтернеті, вчаться правильно поводитись за кордоном під час навчання або подорожей, тощо. Кожне заняття  — це теоретичний «інформаційний калейдоскоп»  та практичні вправи, обговорення, ігри.

Профілактична програма, розрахована на учнів 5-6 класів і впроваджується у  Хутірському закладі загальної середньої освіти протягом двох років.

Для довідки: Всеукраїнський  конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» проводиться в Україні щороку — з метою виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізації інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору