20 лютого 2024 року учні Хутірського ЗЗСО І-ІІІ ст., Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Нечаївського ЗЗСО І-ІІ ст. долучилися до всесвітньої «тихої» акції «Ангели пам’яті». Діти разом зі своїми класними керівниками створили янголів із білого паперу, що символізують Героїв, які загинули за Україну під час мирних акцій протесту впродовж листопада 2013 – лютого 2014 року та на території закладу розвісили їх на деревах.

Біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у с. Вергуни відбувся мітинг-реквієм з покладанням квітів за участі голови громади Олександра Литвиненка, старости Вергунівського округу Наталії Шевченко та громадськості.

У Червонослобідському ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 згадали тих, які першими загинули за свободу та незалежність нашої країни, зокрема випускника школи Іделя Іллю. Цьогоріч День Героїв Небесної Сотні пройшов під гаслом:»Пам’ятаємо! Не пробачимо! Переможемо!»,  Класні керівники  провели години спілкування, уроки пам’яті, інформаційні експрес-хвилинки, а також флешмоб «Зав’яжи стрічку пам’яті на честь Героїв».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору