У рамках акції «Подаруй мені зиму» тільки за три тижні було зібрано більше 1,5 тонн корму для поранених та контужених тварин, врятованих на фронті.

Цієї осені півтори тони корму уже відправилися туди, де немає супермаркетів, у яких можна придбати корм для тварин, яких рятують і забирають із небезпеки наші хлопці, визволяючи нові території, — зазначають у Черкаському обласному благодійному фонді  «Життя», що ініціював акцію та постійно проводить збір кормів для відправки на фронт. — Особливо важливо це саме у холодну пору року, коли корм дає енергію боротися з холодом – і, без перебільшень, рятує маленькі життя.

Таку велику кількість корму за рекордні строки зібрали учні Гуманітарно-правового ліцею та черкаських шкіл №17, 15, 18, 11, 22, 21, 28, 30, 26. Колектив ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей» передав кошти для придбання лікувального корму для хворих тварин.

 

Увесь зібраний і придбаний корм благодійний фонд «Життя» передав благодійному фонду «Час Надії», який забезпечує доставку найнеобхіднішого для  різних підрозділів ЗСУ.

Благодійний фонд Життя акцентує, що до збору корму може долучитися кожен черкасець – і зробити це можна на базі ветеринарної аптеки «Зоотовари» (бульвар Шевченка, 409).

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору