А також – учителям, на знак вдячності і пошани за їх нелегку працю. Випускну лінійку у ЗОШ №25 відвідали депутати Черкаської міської ради від «ОП-ЗЖ» Олег Кашко та Ярослав Левицький.

—  Сьогодні вранці, збираючись на цю лінійку, згадував, як сам був випускником, і  це було так само  зворушливе і світле свято, як сьогодні,  — із такими словами звернувся до випускників Олег Кашко. – Це було 34 роки тому. І наш директор так само бажала нам сповненого успіхів і досягнень дорослого життя – як бажаємо вам ми його зараз. І, зі своїм колегою, даруємо вам ці торти, аби буденні дні дорослого життя були для вас, по можливості, лише солодкими.

Вручаючи педагогам торт, Ярослав Левицький акцентував на тому, що сьогоднішній день дуже особливий для  усіх учителів, які вкладають частку своєї душі  у кожну дитину, плекаючи її талант та закладаючи фундамент для її життєвих успіхів – тож   хочеться побажати, аби зусилля педагогів обернулися гордістю за своїх учнів, і цей випускний був для них приємним і солодким спогадом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору