З нагоди Міжнародного дня захисту дітей,  у Христинівці відбулося справжнє кольорове дійство – фестиваль фарб. У зв’язку з погіршенням погодних умов, свято довелося відкласти на кілька днів – але через це воно не втратило у драйві та позитиві, яких було через край.

Міський голова Христинівки Микола Наконечний, вітаючи дітей та їх батьків, що зібрались в цей день на центральній площі міста, зазначив, що громада вперше проводить таке свято. Він вручив всім талановитим дітям Христинівщини дипломи за їх досягнення і творчі здобутки.

Кольорове дійство перетворило площу Шевченка на епіцентр драйву,  яскравих фарб та емоцій. Програма свята була напрочуд  різноманітною та цікавою: шоу фарб, флешмоби, подарунки, розіграші, битва фарбами, виступи талановитих дітей Христинівщини, фестиваль «Кольорове дитинство», дитяче караоке, аквагрим для всіх охочих, різноманітні майстер-класи та дискотека просто неба. Під час свята на території працювали аніматори, які дарували посмішки та гарний настрій малечі. Дітки мали змогу покататися на великих гірках, каруселях,  пострибати на батуті, а, разом з аніматорами займалися іграми, танцями, співами та фотографіями. Таким цікавим свято громаді вдалося зробити завдяки ПрАТ «Зернопродукт МХП», мережі магазинів «Фора», міні-маркету «Обжорка», що допомагали призами і подарунками для малечі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору