СБУ заблокувала роботу мережі підпільних гральних закладів, які працювали для «своїх» і діяли із дотриманням суворої конспірації з весни цього року. Організували її черкащанин та одесит, один з них – колишній правоохоронець.

За даними слідства, ігрові зали в обох регіонах маскувались під не працюючі кафе чи зачинені робочі приміщення. Працювали виключно для «своїх»: потрапити туди можна було лише «постійним клієнтам» або за рекомендацією та попередньою домовленістю.
З персоналом проводилися регулярні інструктажі на предмет того, як поводитися у випадку неочікуваних обшуків. У кожному із приміщень здійснювався постійний зовнішній і внутрішній відеонагляд. За попередніми оцінками, щомісячний тіньовий обіг зловмисників становив понад півтора мільйона гривень.
Наразі перевіряється інформація щодо використання частини отриманих «прибутків» для фінансування країни-агресора. У ході слідства проведено низку обшуків як за місцем проживання зловмисників, так і за адресами підпільних гральних залів.

Вилучено 48 одиниць комп’ютерного обладнання, призначеного для організації та проведення азартних ігор; записи із«чорною» бухгалтерією та списками «постійних клієнтів»;  гроші, отриманні злочинним шляхом (добову виручку у сумі понад 50 тис. грн).
У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до незаконного грального бізнесу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору