5 жовтня у Вергунах Червонослобідської громади з’явилась нова можливість для розвитку спорту та здорового способу життя – тут відкрили новий інтерактивний спортивний майданчик. 

Майданчик урочисто відкрили заступник  голови Черкаської ОДА Лариса Кошова,  голова Черкаської РДА Валерія Бандурко та голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда.

Загалом на Черкащині, у межах соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», що впроваджується  у рамках програми Президента «Здорова Україна», планується відкриття 23 активних парків. «Активні парки» — це можливість без тренажерів, без персонального тренера, займатись фізичними навантаженнями разом з нашими олімпійськими чемпіонами, разом з зірками українського спорту, з сучасними зірками нашого телебачення та естради.

За словами голови Червонослобідської громади Олександра Литвиненка, громада розвиває до десяти видів спорту – тут діють секції зі дзюдо, боксу, кікбоксингу, єдиноборств, міні-футболу, баскетболу, волейболу, футболу (майже у кожному селі громади є свій футбольний клуб). На підтримку  здорового і спортивного життя у  громаді діють дві цільових програми —  розвитку фізкультури та спорту  та «Обдаровані діти та молодь». У рамках першої, відбувається фінансова підтримка таких спортивних починань громади  як сучасні спортивні майданчики, у рамках другої – усім спортивно обдарованим  дітям та молоді громада виплачує премії та стипендії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору