Заклади освіти Червонослобідської сільської ради активно долучились до наймасштабніших загальнонаціональних шкільних змагань у межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з п’яти видів спорту: волейболу, баскетболу, футзалу, спортивного орієнтування та чирлідингу під девізом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

На базі Вергунівського ЗЗСО І-ІІІ ст. стартував територіальний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Змагалися юні волейболісти Червонослобідської ТГ.

Підтримати юних волейболістів завітав голова громади Олександр Литвиненко, заступник сільського голови Вікторія Церковна, начальник ВОКМС ВК Валентина Шевчук, староста с. Вергуни Наталія Шевченко. Патріотична атмосфера, командний дух, азарт гри, мудрі настанови педагогів-тренерів, бажання перемоги — все це додавало сил і наснаги на шляху до омріяної перемоги.

Олександр Литвиненко, сільський голова Червонослобідської сільської територіальної громади, відкриваючи територіальний етап змагань зазначив, що заняття спортом загартовують характер, допомагають соціалізуватися, формують у молоді свідому мотивацію до здорового способу життя,  покращують емоційний стан дитини та покращують загальне самопочуття, що особливо важливо під час війни.

Щиро вітаємо команду дівчат та команду хлопців Вергунівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Лисенко С.М.), які здобули І місце з волейболу у територіальному етапі, та Хутірського ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Іщенко О.В.), які вибороли ІІ місце.

Зауважимо, що метою змагань є формування ефективної моделі розвитку фізичної культури і спорту у закладах загальної середньої освіти, сталих традицій та мотивацій учнівської молоді щодо фізичного виховання як важливого чинника забезпечення здорового способу життя та європейських стандартів і підходів до організації дозвілля.

Спортивні змагання під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» згуртовують та додають наснаги для саморозвитку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору