Днями, завдяки спільним зусиллям Червонослобідської сільської ради, Хутірського старостинського округу та небайдужих до життя громади людей завершено ремонт на ділянці дороги загального користування місцевого значення /Н-16/ Хацьки-Степанки-Хутори по вул. Шевченка у Хуторах.

Дорога не комунальна, тому коштом сільського бюджету ми не мали права її зремонтувати. А в період воєнного стану державні кошти спрямовуються в першу чергу на облаштування об’єктів стратегічної інфраструктури, до яких цей відрізок дороги не належить, — зауважує сільський голова Олександр Литвиненко. — Проте поруч з нам є люди, які готові вкладати і власні ресурси, і знання, і сили для поліпшення життя своїх односельців, які тут живуть, їздять щоденно цією дорогою, наші машини тут курсують, отримують пошкодження через такий стан автошляху.

Так, завдяки начальнику відділу ЖКГ, соціально-економічного розвитку та інвестицій Лесі Лисенко, яка отримала ордер на виконання ремонтних робіт на цій дорозі, підсиленню дорожньою технікою для виконання робіт від Олександра Рябка та керівництва птахофабрики «Перше травня», забезпеченню матеріалами (щебінь, бітум, 30 т асфальту) від жителя с. Хуторів Миколи Кужим та директора ПП «Дорстрой» Роберта Григоряна у Хуторах змогли створити на даний момент прийнятні умови для доїзду людей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору