Учнівська міжпарламентська асамблея Черкас проводить благодійний бал для збору коштів на лікування учня ЗОШ №25 Артема Ротаня. Активна учнівська молодь затанцює на площі перед міською радою задля благодійної мети – порятунок життя онкохворого хлопчика.

06 червня о 18.00 на площі перед міською радою (вул. Байди Вишневецького, 36) розпочинається благодійний бал, на який Учнівська міжпарламентська асамблея запрошує усіх містян. Кожен із них може стати благодійником — і допомогти врятувати життя  Артема.

Це буде відкритий захід, на якому кожен охочий зможе насолодитися культурною програмою від УМА, до якої входять танці, вокальні, музичні та інші номери. Кожен гість зможе не лише внести будь-яку суму до спеціальної скриньки для зборів коштів, яку активісти УМА передадуть батькам Артема, а й також стати частиною визначної події для активної учнівської молоді міста.

Крім того, на заході відбудеться інавгурація новообраної спікерки Учнівської міжпарламентської асамблеї – учениці ЗОШ №19 Анни Кравченко.

Учнівська міжпарламентська асамблея — організація, що має на меті згуртування учнівської молоді Черкас, активних представників самоврядування шкіл, які прагнуть змін для свого міста, задля спільної реалізації заході у освітнього, культурному, екологічному, суспільному та інших напрямках.

Про Ротаня Артема можна дізнатися тут:

https://m.facebook.com/groups/729701741218240/

https://m.facebook.com/groups/729701741218240/permalink/883478452507234/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору