Діти-сироти і діти без батьківського піклування, що навчаються у черкаській школі №33, на святковій ялинці отримали незвичайні подарунки-талісмани.

— У нашій школі навчається 20 дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування та дітей з особливими освітніми потребами — і ми старалися і у цей непростий рік подарувати цим нашим школярикам свято, — ділиться директор Оксана Коваленко. —  Ідею оригінальних подарунків для дітей запропонувала депутат Черкаської міської ради Юлія Погостінська, що давно опікується нашою школою. Вона придбала тканину і наповнювач – а наші старші школярки на уроках праці пошили іграшки-подушки-талісмани у вигляді тигренят.

— Мені дуже хотілося, аби ці подарунки не просто принесли дітям радість, а зміцнили зв’язки між школярами, стали гарним прикладом соціальної відповідальності, яка починається з самого дитинства, — розповідає Юлія Погостінська. – Саме тому я запропонувала ідею, що старші школярі зроблять своїми руками на уроках праці іграшки для молодших школярів. Директору ідея сподобалась, я придбала матеріали і солодощі – під ялинку, для школярів, що шили іграшки, та для діток-сиріт, яким їх подарували. Сподіваюсь, що ці тигренята-подушки стануть справжніми талісманами року для всіх дітей!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору