Це допоможе вирішити чимало земельних питань – констатує депутат Черкаської міської ради (ОП-ЗЖ) Олег Кашко. Актуалізацію генерального плану міста було затверджено депутатським корпусом на сесії 13 травня.

— Сьогодні на сесії Черкаської міської ради нарешті було виправлено помилки, допущені у попередньому варіанті генерального плану, затвердженому 10 років тому, — зазначає депутат. – Саме через ці помилки люди судитись за свої земельні ділянки, і в місті не було вільного клаптика землі для АТОвців. Усунуто всі неузгодженості і недоречності – наприклад, уже нереалістичні будівельні плани – зокрема, створення житлових районів шляхом намивання островів, винесення залізниці за межі міста, тощо. Зменшено планувальні обмеження в частині «червоних ліній». Збільшено розміри аеропорту та міських кладовищ. Загалом, коригувань дуже багато – і актуалізація генплану усуне багато тих незручностей, які досі виникали при розгляді земельних питань.

Як відомо, досьогодні Черкаси жили за генпланом 2011-го року. Нинішній варіант розроблено ще 2018 року, коригування кілька років знаходилось на розгляді у депутатів, його затвердження відкладали або переносили.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору