Яна Орап навчається у восьмому класі Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2. Дівчинка неодноразовий переможець творчих конкурсів та учнівських олімпіад. У ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти Черкащини здобула ІІ місце, творчо та креативно виконавши всі завдання.
Підготувала переможницю вчитель Людмила Миколаївна Вакуліна.
— Попри складні умови сьогодення, наші учні та їхні наставники беруть участь у конкурсах та здобувають високі результати. Дистанційний формат роботи – не перешкода для високих результатів, — зауважує директорка школи Тетяна Завалко. – Вчителі постійно навчаються, підвищують свою кваліфікацію, адже дистанційна робота, пов’язана з новітніми технологіями, вимагає швидкого реагування на всі виклики. Особлива подяка батькам, які є надійними партнерами вчителів у реалізації всіх освітніх проєктів в закладі освіти, та підтримують своїх дітей в їх прагненні розвиватися та здобувати результати.
— Щиро вітаю Яну та Людмилу Миколаївну з перемогою. Бажаю нових творчих злетів та подальших перемог. Водночас прошу всіх учнів та випускників закладів освіти використовувати ті можливості, які сьогодні є для навчання завдяки нашим військовим, вчителям та батькам, — зауважив голова громади Олександр Литвиненко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору