Біля 300 гуманітарних наборів з продуктів та найнеобхідніших предметів гігієни для вимушених переселенців передав Логістичний Гуманітарний Центр Екстреного Реагування. Допомогу отримали 264 родини, що нині мешкають у Черкасах, 50 — у Полтаві. Серед тих, хто одержав допомогу, було багато людей похилого віку, родин з маленькими дітьми, багатодітних родин.

Як розповіла переселенка Тетяна, сьогодні об’єм гуманітарної допомоги значно скоротився – а людям, як і раніше, важко виживати після втрати дому і майна: «Це ті речі, яких у звичайному житті особливо не помічаєш, як частину буденності. Але повірте, страшенно важко виживати, зоставшись без нічого. Рятуючись від війни, дім могли покинути із однією сумкою у руках – бо рятували дорожче: дітей або батьків. А тепер ми неймовірно радіємо, що про нас ще хтось пам’ятає і допомагає не тільки у перші дні війни, але підтримує й досі».
Інша вимушена переселенка – Лідія – розповіла, що з двома дітьми уже більш-менщ влаштувалася у Черкасах, проте досі не може знайти таку роботу, щоб мати можливість забезпечувати родину без сторонньої допомоги: «Більшість дитячих речей лишилися вдома, тож все їм необхідне потроху докуповую й досі. Діти звикли, що зараз ми обираємо тільки безкоштовні розваги для відпочинку родиною – гуляємо у парку, ходимо до ріки. І така постійна підтримка гуманітарною допомогою суттєво допомагає нашій родині жити нормальним життям»,
Для довідки:
Діяльність Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування впроваджується завдяки фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги (Будапешт) та міжнародного союзу “ACT- alliance”(Женева).
Проект реалізують ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» та ГО «Академія стратегічних досліджень».
Угорська Екуменічна Служба Допомоги, має великий світовий досвід роботи з постраждалими внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Угорської Служби в 36 країнах світу надавали і надають допомогу потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип дій — ДОПОМОГА ЛЮДЯМ — мирним мешканцям, незалежно від їх національності, політичних переконань та віри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору