Рекордно масштабний суботник охопив усі 32 населених пункти однієї із найбільших громад Черкащини.

Як зазначив голова Христинівської громади Микола Наконечний, протягом місяця у громаді тривала акція «За чисте довкілля» – і такого генерального прибирання у багатьох селах, що увійшли до складу громади, не було ніколи.

У  селах розчищали місця стихійних смітників і узбіччя доріг, садили нові  дерева, засівали клумби, прибирали пам’ятники, впорядковували території ФАПів, Будинків культури, сільських клубів, бібліотек, поштових відділень, дошкільних закладів та шкіл, церков та кладовищ…

Серед найбільш знакових – встановлення одразу п’яти зупинок у Христинівці, висадка понад 300 саджанців сосни в христинівському урочищі «Долинка»,  прибирання недіючого садочка і Пеніжковому, перенесення меж кладовища в Углуватці. Вперше був пофарбований паркан на кладовищі у селі Шельпахівка.

— На всі роботи громада не витратила багато грошей, — зазначив голова Христинівської громади Микола Наконечний. — Головним була   участь практично всіх організацій і підприємств, що діють на  території громади. На суботник вийшли і дорослі, і діти,  і влада, і підприємці, і активісти. І це  прибирання громади після зими дуже яскраво показало, як багато ми можемо, коли об’єднаємо наші зусилля, коли діємо єдиною громадою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору