Загалом, в Україні відбір змогли пройти усього шість учасників – два гранти отримали студенти із двох різних закладів вищої освіти Києва, один – Хмельницького, один – Тернополя і відразу два гранти отримали студенти бізнес-коледжу. Тепер цілий академічний рік вони навчатимуться у американському коледжі.

— Цьогоріч, вперше для України, Державний департамент США оголосив відбір студентів для річного навчання в США за програмою «Ініціатива місцевих коледжів», — розповідає координатор проєкту в Черкаській області, директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. –  Для нашого коледжу це буде   уже десятий проєкт, реалізований спільно з урядовими структурами США.

Студенти, що  поїдуть навчатися до США — Едуард Задорожній (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення») та Вероніка Фалілеєва (спеціальність «Маркетинг»).

Обидва поглиблено вивчають англійську мову (таку можливість, на базі коледжу, мають  усі його студенти).

Едуард, як і багато студентів коледжу,  бере участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах, наукових конференціях. А Вероніка, як активістка студентської ради бізнес-коледжу, бере активну участь у культурних та благодійних заходах для всього міста.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору