— Саме цим загрожує місту нова угода «Водоканалу» із  «Азотом», до якої спонукає  хімічний гігант, — констатує депутат Черкаської міської ради Юрій Котолуп. – Сьогодні «Азот», що користується міськими очисними спорудами, на правах монополіста почав через суд вимагати від «Водоканалу» укладення  угоди на очистку міських стоків на вигідних для нього – і невигідних для міста — умовах. Якщо не протистояти цьому кабальному нав’язуванню «Водоканалу» нової угоди – плата за водовідведення для містян зросте щонайменше удвічі.

На останній сесії міської ради депутат підняв  питання про повернення очисних споруд, збудованих за державні і міські кошти, у комунальну власність міста.

Оскільки  загроза значного зростання вартості водовідведення – найменше, чим загрожує перебування соціально важливого  для життєдіяльності міста, об’єкта, у руках приватника-монополіста.

Сьогодні депутат міської ради Юрій Котолуп ініціює розгляд конфлікту «Водоканал»-«Азот» у Черкаській міській раді,  з метою повернення очисних споруд законному власнику – місту.

— Для гарантування безпеки діяльності споруд з очистки стічних вод та стабілізації тарифів на водовідведення у місті, я вимагатиму винести на розгляд сесії та проголосувати рішення про звернення Черкаської міської ради до Президента України, Кабінету міністрів та ВРУ —  щодо  передачі очисних споруд у комунальну власність і остаточного вирішення проблеми олігархічного свавільного втручання у життєдіяльність міста, — зазначає Юрій Котолуп.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору