— Впровадження єдиних стандартів у облаштуванні місць збору відходів, а особливо – негабаритних – вирішить проблему безладного накопичення у місті відходів – переконаний депутат Черкаської міської ради від «ОП-ЗЖ» Ярослав Левицький. — Відсутність облаштованих за правилами місць збору відходів наразі призводить до того, що офіційні майданчики для збору відходів міста стають схожими на стихійні смітники.

Місто отримало чимало скарг і навіть зареєстрованих петицій від містян, які жалілися на невпорядкованість місць збору відходів, які переростають у гори сміття, розтягнуті на кілька метрів уздовж дороги. Особливо часто скаржилися на невпорядкованість майданчиків для збору негабаритів управлінської компанії «Нова Якість». Нині, коли компанія забрала свої контейнери для збору відходів, на прощання вивернувши із них усі відходи просто на асфальт, ця проблема набула особливої  актуальності.

Місту не потрібен єдиний прибиральник негабариту, але потрібні єдині стандарти майданчиків для його збору. Інакше містяни будуть мати постійні підстави для скарг, а місто постійно буде брудним – переконаний депутат Ярослав Левицький, що уже передав виконавчому комітету  пропозиції щодо стандартизованого упорядкування системи збору відходів у місті Черкаси.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору