Ярмарок, закритий у мікрорайоні «Дніпровський», знову розпочне свою роботу.

Із 1 серпня біля будинку по вулиці Пацаєва, 8, що у черкаському мікрорайоні «Дніпровський», почне працювати універсальний ярмарок. Таке рішення 28 липня ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради. З ініціативою відновити роботу ринку, про який просили люди, спрямував міському голові депутат Черкаської міської ради від «ОП-ЗЖ» Олег Кашко.
Шість років тому депутат допоміг облаштувати тут ринок, щоб людям було зручно продавати і купувати городину та різні потрібні їм речі. З часом ринок закрили. А з відкриттям великого супермаркету його керівництво почало «ганяти» людей, які пробували продавати неподалік огірки та картоплю. На це люди поскаржились депутату Олегу Кашку, з проханням відновити роботу закритого ринку.
Відтепер ринок поблизу магазину працюватиме офіційно. За рішенням виконкому, «ярмарок щодня працюватиме з 7-00 до 20-00. Він функціонуватиме до 31 грудня. Відповідатиме за організацію роботи, прибирання і отримання платні з торговців комунальне підприємство «Черкаські ринки».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору