Таку кількість зібрали усього за тиждень – і тепер подарунок від небайдужих черкасців відправиться до військових підрозділів, де тимчасово або постійно перебувають тварини, врятовані на різних ділянках  фронту нашими мужніми хлопцями, що оберігають і такі маленькі життя.

10 тисяч гривень для придбання корму зібрала одна із провідних  ІТ-компаній, відома своєю благодійністю  – QATestLab.

Кафедра дизайну Черкаського державного технологічного університету для збору коштів на придбання корму організувала благодійний аукціон картин, створених викладачами та студентами.

Корм для фронтових тварин збирав студентський актив 4 підрозділів Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького (ННІ Інформаційних та освітніх технологій, ННІ природничих та аграрних наук, ННЦ «Медичний інститут» та Психологічний факультет). Долучилися до збору своїм внеском і    Черкаський музичний фаховий коледж ім. С.С. Гулака-Артемовського та Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області.

Багато корму зібрали колективи учнів черкаських шкіл №2, 5, 24, 27, 25, 7 та Черкаської санаторної школи Черкаської обласної ради.

Свій внесок зробили і відповідальні підприємці міста – зоомагазини «Дарвін» та ветеринарна аптека «Зоотовари» (що ініціювала постійний збір для всіх бажаючих допомогти).

Увесь зібраний корм благодійний фонд «Життя» передав благодійному фонду «Час Надії», який забезпечить доставку подарунку від черкасців різним підрозділам ЗСУ.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору