250 наборів – від продуктів до засобів гігієни, дитячого харчування та памперсів – отримали вимушені переселенці, що знайшли порятунок від війни на Черкащині. Цю допомогу їм надав Логістичний Гуманітарний Центр  Екстреного Реагування — у рамках грантового проєкту Угорської екуменічної служби допомоги. Проект реалізує громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок» спільно з ГО «Академія стратегічних досліджень».

— Це величезна підтримка, бо коштів, що нам виділяють, вистачає лише на житло та найнеобхідніше, — ділиться під час отримання гуманітарної допомоги одна із вимушених переселенок Ольга. —  Усі ми чекаємо, поки наші ЗСУ звільнять наші міста і села – а поки намагаємося якось налаштувати життя і раді найменшій допомозі.

— Гуманітарні набори отримали переселенці, що мешкають у  Черкасах та Черкаському районі, а також – у Іваньківській громаді. Від початку війни ми намагаємося допомагати переселенцям не лише гуманітарною допомогою, але й психологічною, — констатує координатор Логістичного Гуманітарного Центру Сергій Пасічник. – У нас працюють групи психологічної підтримки, де потерпілі від війни люди можуть отримати безкоштовні консультації та проходять заняття із арт-терапії. І дітям,  і дорослим допомагають подолати шок, стрес і адаптуватись у їх новому житті.

Для довідки:

Діяльність Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування впроваджується завдяки фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги (Будапешт) та міжнародного союзу “ACT- alliance”(Женева).

Проект реалізують ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» та ГО «Академія стратегічних досліджень».

Угорська Екуменічна Служба Допомоги, має великий світовий досвід роботи з постраждалими внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Угорської Служби в 36 країнах світу надавали і надають допомогу потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип дій — ДОПОМОГА ЛЮДЯМ — мирним мешканцям, незалежно від їх національності, політичних переконань та віри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору