Із відповідним зверненням виступив на сесії 15 квітня депутат Черкаської міської ради Олег Кашко.

— До мене звернулись мешканці району «Дніпровський» — заяву підписали понад 600 людей, які  скаржаться на постійні викиди хімічних речовин підприємствами, розташованими по вул. Чигиринській, — повідомив Олег Кашко. – Щодня, особливо – у вихідні і святкові дні, ці підприємства викидають у повітря хімічні речовини, що викликають у людей симптоми отруєння і алергії. У мікрорайоні, неподалік зони викиду хімічних речовин  — 3 дитячих садочки і 3 школи. Кілька тисяч дітей постійно труять хімічними викидами. Підняття рівня ацетону у дітей стало уже буденним явищем.

Разом з тим, контролюючі органи не здійснюють замірів наявності та рівня забруднюючих речовин. Люди не знають, які заходи здійснюються для забезпечення їх прав на чисте і безпечне довкілля і повітря.

Відтак, депутат запропонував ініціювати позачергову перевірку підприємств, ФОПів (особливо — на території Черкаського ДОКу) на предмет хімічного вмісту та кількості їх викидів у повітря,  здійснення регулярних замірів  стану повітря, забезпечення системного інформування людей про екологічну безпеку.

Депутати більшістю підтримали звернення свого колеги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору