Продаж квитків на шоу «Хто зверху? БИТВА ТИТАНІВ», де студенти змагались проти викладачів, зібрав 1855 гривень, які студентська рада ЧДТУ передала на лікування тварин з вулиці.

Як повідомила голова Студентської ради  Юлія Загоровська, студенти щороку проводять кілька  акцій із благодійною метою, збираючи кошти найчастіше на лікування тих, хто терміново цього потребує. На новий навчальний рік уже заплановані  шоу «Зірковий час», конкурс краси та конкурс талантів. Крім того, в університеті є окремі групи студентів, що займаються волонтерством або благодійною допомогою. Наприклад, група «Шутки в сторону» під егідою  Даніїла Кривка, проводить благодійні виступи на доброчинних заходах.

До благодійності студентів ЧДТУ приєдналися й інші організації. Ліки для безпритульних тварин, яких забирають із вулиць волонтери благодійного фонду «Життя», передала від всеукраїнської ініціативи «Активна громада» її координаторка у Черкасах Світлана Кошеленко.

А, з ініціативи директора  Олександра Нечитайла, поліграфічний центр «306» виготовив для найбільш активних студентів-волонтерів благодійні футболки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору