Театральна студія «Школярик» двічі поспіль уже займала  на цьому престижному  конкурсі 2 місце – і нині також сподівається на перемогу.

За словами в.о. директора Центру культури, дозвілля, спорту та туризму Червонослобідської сільської ради Інни Плаксій, попри карантинні обмеження, талановиті школярі записують спектаклі на відео і надсилають для участі у конкурсах. Проводять репетиції онлайн, вдосконалюючи свою майстерність  – і, в очікуванні можливості виступити на реальній сцені, нині готують для односельців нові вистави – «Сватання на Гончарівці» та «Як жінка чоловіка продавала».  Нещодавно громада закупила нове світлове обладнання для сцени, на якій проходять вистави, концерти, спектаклі — тож «живої» вистави ждуть і актори, і глядачі.

Як зазначила Інна Плаксій, у культурній роботі громада широко застосовує онлайн-формати  Зокрема – до свят записують концерти або тематичні відеоролики – наприклад,  до Міжнародного дня здоров’я — онлайн-урок  «7 правил здорового життя».

До Великодня Центр культури, дозвілля, спорту та туризму планує створити святкову фотозону та провести конкурс на найкращі великодні фото, переможців яких обиратимуть у соцмережі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору