У новому навчальному році у Черкаському державному бізнес-коледжі запланували цілий ряд подій для першокурсників-економістів.

Зокрема, студенти візьмуть участь у економічному квесті, де шукатимуть ключ  через розв’язання  економічних завдань. Гра «Найрозумніший економіст» передбачає ряд конкурсів, для перемоги у  яких мало знати економіку – потрібно найоперативніше показати свої знання. А вікторина «Територія успіху» включає в себе економічні кросворди, конкурси «Порахуй власні заощадження» та «Дешифратор».

Як зазначила завідувачка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Черкаського державного бізнес-коледжу Ірина Дернова, більшість знань на початку навчання майбутні економісти отримують саме у цікавому ігровому форматі. На наступних курсах – готують доповіді для всеукраїнських конференцій,  слухають лекції з предметів, які викладають їм англійською мовою, та проводять практичні економічні дослідження. Так, у наступному навчальному році студенти-економісти досліджуватимуть, як на Черкащині розвиваються різні сфери  економіки.

— Із наступного навчального року ми плануємо запровадити аналітичні дослідження різних сфер економіки області. Наші студенти проводитимуть реальні ринкові дослідження, що дозволить майбутнім фахівцям вже під час навчання вивчити нюанси майбутньої професії та здобути навички аналізу стану  ринків, а за їх допомогою — визначати тенденції їх розвитку у  найближчій перспективі, — констатує завідувачка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Ірина Дернова. — Сьогодні в Україні спостерігається зростання попиту на фахівців-аналітиків. І, щоб готувати дійсно класних фахівців, ми  запровадили  курс «Економічна аналітика». Студенти отримують  фундаментальні знання із  проведення соціально-економічних досліджень – і можливість прийняття дійсно обґрунтованих управлінських рішень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору