Відразу 29 об’єктів у селах громади увійшли до переліку капітальних видатків: на 2021 рік — на цю мету передбачено 17 млн 778 тис. грн.
— Головне завдання – до початку нового навчального року виконати заплановані ремонтні роботи у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, – зазначає голова Червонослобідської громади Олександр Литвиненко. – У всіх дошкільних закладах громади тривають капітальні ремонти: у хутірській «Ластівці» утеплюють фасад та ремонтують санвузли, у вергунівській «Калинці» – вхідні групи та частину даху, у червонослобідській «Дніпряночці» капітально відремонтують коридор, у «Колоску» — одну з груп, у «Троянді» – будівлю харчоблоку.
Новенькі роздягальні та фойє облаштують у Червонослобідському ЗЗСО І-ІІІст. №2, а ще тут відремонтують фасад. У Червонослобідському ЗЗСО І-ІІІст. №1 капітально відремонтують їдальню та спортивну залу з роздягальнею, а ще облаштують приміщення пожежною сигналізацією та системою передавання тривожних сповіщень. Значне оновлення відбудеться і в школі у Хуторах. Тут також відремонтують їдальню, спортивну залу(додаткові роботи) та завершать ремонт даху. Ремонт харчоблоку та капітальний ремонт покрівлі буде зроблено у Вергунівському ЗЗСО І-ІІІст. У Нечаївці оновлять шкільну їдальню та капітально відремонтують коридор. Передбачено кошти і на ремонт адмінбудівлі Червонослобідської сільської ради.
Ремонти чекають і заклади культури та охорони здоров’я громади. Це оновлення будівлі Центру культури, дозвілля, спорту та туризму у Червоній Слободі. Планується також облаштувати сучасні туалети у музичній школі. Щоб якомога більше молоді обирала здорове життя, буде створено нову спортивну залу – під неї переобладнають котельню по вул. Соборній, 2/1.
У Хуторах відремонтують приміщення амбулаторії та частково — Будинку культури. Заплановано також ремонт амбулаторії у Вергунах та фельдшерсько-акушерського пункту у Нечаївці. Капітально відремонтують і котельню Вергунівського сільського Будинку культури.
Значно світліше стане у Вергунах на вулицях Перемоги та Лесі Українки. Тут буде проведено реконструкцію мережі вуличного освітлення. Такі ж роботи буде проведено і в Червоній Слободі по вулицях Придніпровській, Пирогова, Соборній та Польовій. Усі роботи по ремонту об’єктів у громаді будуть проводити із відповідним супроводом незалежних експертів, а самі роботи виконують будівельні організації, що стали переможцями тендерів у системі «Прозоро».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вгору